Περιγραφή Θέσης

Σκοπός:
Η διατήρηση των υψηλών προτύπων για την προετοιμασία και παρουσίαση όλων των παρασκευασμάτων της κουζίνας.
Η πιστή τήρηση των αυθεντικών συνταγών και των οδηγιών που έδωσε ο σεφ σε σχέση με την προετοιμασία των φαγητών.

Καθήκοντα & Ευθύνες:

1. Αντικαθιστά τον προϊστάμενο μάγειρα κατά την απουσία του. Αντικαθιστά ή βοηθά άλλους μάγειρες, σε περιπτώσεις ανάγκης ή περιόδους αιχμής.

2. Διατηρεί υψηλά επίπεδα ατομικής υγιεινής και εμφάνισης, καθώς και τα πρότυπα ασφαλείας και υγείας στους χώρους εργασίας.
3. Σέβεται και ακολουθεί τις οδηγίες των ανώτερων, και διαβουλεύεται μαζί τους για κάθε απορία που μπορεί να έχει.
4. Κάνει την προετοιμασία στον τομέα ευθύνης του, και μελετά προσεχτικά τα μενού της ημέρας για αποφυγή λαθών. Ενημερώνει προϊσταμένους για ελλείψεις στο τμήμα του.
5. Βοηθά τα άλλα τμήματα της κουζίνας όταν το τμήμα του δεν είναι απασχολημένο, μετά τη δική του κρίση.
6. Μπορεί να εργάζεται σε όλα τα πόστα της κουζίνας, και γνωρίζει όλες τις συνταγές του μενού.
7. Λειτουργεί εξοπλισμό μεγάλου όγκου μαγειρέματος, όπως σχάρες, φριτούρες τηγανίσματος, σαλαμάντερς κλπ..
8. Διαβάζει γραπτές παραγγελίες φαγητών, τα ετοιμάζει και μαγειρεύει σύμφωνα με τις οδηγίες.
9. Μαγειρεύει τον ακριβή αριθμό των ειδών που παραγγέλθηκαν από κάθε πελάτη.
10. Ρυθμίζει τις θερμοκρασίες των φούρνων, σχαρών, φριτέζων, κλπ.
11. Εκτελεί οποιεσδήποτε συναφή καθήκοντα του ανατεθούν από τους προϊσταμένους.

Παροχές:

Μισθός: 1000-1100€

Arrival: 3/2018
Departure: 10/2018

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα στη παραγωγή φαγητού από ξενοδοχειακή σχολή ή προηγούμενη εμπειρία στην ίδια θέση.
  • Άριστη γνώση των προτύπων ασφάλειας & υγείας υγιεινής τροφίμων

Για να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για αυτή τη θέση εργασίας, θα πρέπει πρώτα να καταχωρήσετε το Βιογραφικό σας. Επιλέξτε το κουπί παρακάτω για συνέχεια.