Περιγραφή Θέσης

Yπεύθυνος για κάθε βάρδια εργασίας στο all day εστιατόριο / Coctail Bar Bolivar House

Επίβλεψη μεταξύ άλλων της άψογης και ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών, την ομαλή, απρόσκοπτη και εύρυθμη λειτουργία των επιχειρήσεων, την οργάνωση και συνστονισμό προσωπικού, την επίλυση προβλημάτων, του προγραμματισμού και διεύθυνση του προσωπικού την ώρα της βάρδιας εργασίας, των δραστηριοτήτων, μενού, την παραδειγματική υποστήριξη στο σερβις, τις παραγγελίες και παραλαβές ποτών και τροφίμων κτλ

Tagged as: έμπειροι, εργατικοί, ευγενικοί, Κύπρος, συνεργάσιμοι

Παροχές:

Δωμάτιο σε πλήρως εξοπλισμένο (ψυγείο, κρεβάτι, πετσέτες, σκεπάσματα κτλ.) διαμέρισμα ή παροχή EURO 100 ανά μήνα έναντι ενοικίου. Τα κόστα ηλεκτρισμού / νερού κατανέμονται και επιβαρύνουν τον εργοδοτουμενο, και η καθαριότητα είναι ευθύνη των ενοίκων έκαστου διαμερίσματος.

Απαραίτητα Προσόντα:

Απόφοιτος Ξενοδοχειακής Σχολής ευγνωσμένου κύρους στην Ελλάδα ή το εξωτερικό

Άριστη γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

Εμπειρία σε συναφή θέση

Για να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για αυτή τη θέση εργασίας, θα πρέπει πρώτα να καταχωρήσετε το Βιογραφικό σας. Επιλέξτε το κουπί παρακάτω για συνέχεια.