Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία μας ζητάει για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων  στην όμορφη Αγία Νάπα της Κύπρου 5 Α΄σερβιτόρους/ες   επαγγελματίες για πρόσληψη με συμβόλαιο στο έστιατόριο του ξενοδοχείου. Περίοδος εργασίας από Απρίλιο/ Μάιο έως Νοέμβριο 2018 ισως παραπανω εφοσον υπαρχουν διαθεσιμες θεσεις εργασιας και την χειμερινη περιοδο .. Παρέχεται διαμονή & διατροφή.

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρη – 6 μέρες την εβδομάδα)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν με επισύναψη πρόσφατης φωτογραφίας.

Παροχές:

Εκπαίδευση και επίσκεψη στους χώρους του ξενοδοχείου
Ο μισθός είναι στα 1000 ευρώ συν tips
ασφάλιση
παροχή διαμονής και διατροφής(3 γεύματα)
μίνι bus για την μεταφορά των εργαζομένων από και προς το χώρο εργασίας (όταν δεν στεγάζετε έντος του Ξενοδοχείου)

Απαραίτητα Προσόντα:

Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση 2 χρόνια
ηλικίας 20-45
Άριστη επαγγελματική κατάρτιση
Αγγλικά και Γερμανικά ή Ρώσικα
Γνώση του μενού
Ευγενικός, επιδέξιος και προσηλωμένος στα καθήκοντα του ( υποδέχεται και συνοδεύει τους πελάτες στο τραπέζι, παραγγελιοληψία, σερβίρισμα, παρουσίαση πιάτου ημέρας κλπ)

Για να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για αυτή τη θέση εργασίας, θα πρέπει πρώτα να καταχωρήσετε το Βιογραφικό σας. Επιλέξτε το κουπί παρακάτω για συνέχεια.