Περιγραφή Θέσης

Πανευρωπαϊκή επιχείρηση που εδρεύει στο Ηνωμένο Βασίλειο αναζητάει προσωπικό, κυρίως άτομα από την  ξενοδοχειακή βιομηχανία, δίνοντας την δυνατότητα να κερδίσουν ρεαλιστικά περίπου 400 έως 700 ευρώ το μήνα ή και περισσότερο, πέραν της υπάρχουσας εργασίας τους.

Αναζητούμε άτομα από όλη την Ελλάδα, για τη προώθηση του λογισμικού μας (Hotel Management Cloud Software) σε καταλύματα (ξενοδοχεία και όχι μόνο) σε όλη την Ελλάδα. Η εργασία είναι εξ’αποστάσεως και χωρίς συγκεκριμένο ωράριο.

Περισσότερες πληροφορίες για το software μπορείτε να βρείτε στο σύνδεσμο: www.onlinehotelpro. com

Απαραίτητα προσόντα:

* Εμπειρία σε οποιαδηποτε θέση σχετικά με διαχείρηση κρατήσεων, υποδοχή ή παρόμοιους χώρους

* Άριστη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Word & Excel, Email, Internet Browsing)

* Εμπειρία σε software διαχείρησης καταλύματος (Property Management System)

Επιθυμητά προσόντα:

* Εμπειρία πωλήσεων

Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε email στο apostolos@cloudwarepro.net στα Ελληνικά με θέμα ‘Greek Sales Team – More info’

Για αποστολή βιογραφικών στείλτε το CV σας στα Αγγλικά στο sales@onlinehotelpro.com με θέμα ‘Greek Sales Team candidate – ‘ και το όνομα σας.

Για να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για αυτή τη θέση εργασίας, θα πρέπει πρώτα να καταχωρήσετε το Βιογραφικό σας. Επιλέξτε το κουπί παρακάτω για συνέχεια.